Pielęgniarka Szkolna

Miejsce pracy: Szkoły Paderewski / Klonowic

Opis stanowiska:

  • Udzielanie uczniom i pracownikom szkoły pomocy medycznej w urazach i nagłych zachorowaniach.
  • Przeprowadzanie testów przesiewowych, kierowanie postępowaniem poprzesiewowym w stosunku do uczniów z dodatnimi wynikami testów.
  • Przygotowanie profilaktycznych badań lekarskich uczniów.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie z zakresu pielęgniarstwa szkolnego lub jesteś mgr pielęgniarstwa.
  • Jesteś osobą dyspozycyjną.
  • Chcesz się uczyć, rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy.
  • Doskonale organizujesz własną pracę.
  • Odnajdujesz się w pracy, która czasem bywa stresująca.
  • Lubisz dzieci i młodzież, czujesz, że pielęgniarstwo to coś więcej niż zawód.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w formie załącznika.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt : tel. 661-339-303, e-mail: m.kuczmara@zagielmed.pl