dr n. med.

Maciej Kuczyński

specjalista chirurgii plastycznej

0 opinii

Godziny przyjęć Pn Wt Śr Cz Pt
Przychodnia Przyszpitalna
1000-1500
-
-
-
-
Opinie pacjentów

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej w Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej uzyskał w 2001 r. w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.

Przed uzyskaniem specjalizacji pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Królewskiego Szpitala Uniwersyteckiego „Rigshospitalet” w Kopenhadze (Dania) oraz szkolił się w Centrum Leczenia Oparzeń w Hvidovre (Dania) oraz w ośrodkach w Szwecji (Malmo) i Francji (Paryż).

W 2004 r. utworzył własną placówkę „Ośrodek Chirurgii Plastycznej dr. Macieja Kuczyńskiego”, działającą do 2022 r. w Nałęczowie, Lublinie i Rzeszowie.

W latach 2001-2010 pełnił funkcje Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej na Lubelszczyźnie. W latach 2005-2019 był stałym biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Lublinie (obecnie opiniuje ad hoc).

W 2006 r. założył polski oddział ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), którym kierował do 2014 r. Od 2009 r. (i nadal) jest członkiem Zarządu PTChPRiE (Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej), pełniąc funkcję wiceprezesa.

Jest Zastępcą Redaktora Naczelnego „Chirurgii Plastycznej i Oparzeń” – oficjalnego pisma naukowego PTChPRiE. Od wielu lat organizuje w Lublinie coroczne, interdyscyplinarne sympozjum chirurgii piersi „Lubelskie Forum Chirurgii Piersi”.

Jest aktywnie zaangażowany w edukację młodych chirurgów plastyków, współorganizując w Klinice „Mandala” w Poznaniu warsztaty chirurgii estetycznej. Uczestniczy w licznych sympozjach i konferencjach w Polsce i za granicą.

Konsultacje

Konsultacja chirurgii plastycznej cena: 300,00 PLN

Zabiegi

Plastyka miejscowa Przeszczep skóry Korekcja powikłań po oparzeniach

wszystkie zabiegi