dr n. med.

Anna Brzozowska-Jaśkiewicz

specjalista neurolog, medycyna estetyczna

3 opinie

Godziny przyjęć Pn Wt Śr Cz Pt
Przychodnia Zana
-
-
-
-
1230-1530
Przychodnia Przyszpitalna
1230-1500
-
-
-
-
Opinie pacjentów

Pani Ania to lekarz z empatią. Wykazuje szczerą troskę o pacjenta a leczenie przynosi zadowalające efekty. Emi

Pani Doktor to znakomity specjalista medycyny estetycznej. Zna się na rzeczy, sensownie doradza, efekty super! Cały czas miałam poczucie, że jestem w dobrych, bezpiecznych rekach. Jestem zachwycona efektami. Już umówiłam się na kolejne wizyty i kolejne \"udoskonalenia\". Polecam innym kobietom po 40 t-ce. Marysia:) 47 lat Marysia:)

Wydawało mi się, że jestem za stara na takie ekskluzywne zabiegi. Namówiła mnie córka, która sfinansowała mi zabieg na 60 urodziny:) Podziękowania dla córci i oczywiście Pani doktor, która dokonała pozytywnej zmiany w moim wyglądzie a tym samym samopoczuciu. Dziękuję!!! Alina Alina

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2006 r. Specjalista neurolog. Specjalizację oraz doświadczenie w dziedzinie neurologii zdobywała pracując w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym i Wczesnej Rehabilitacji Poudarowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2010 roku na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Posiada doświadczenie zawodowe, obejmujące pracę z pacjentami hospitalizowanymi i leczonymi ambulatoryjnie. W codziennej pracy stara się łączyć nabyte doświadczenie z relacjami z pacjentem. Nieustannie doskonali swoje umiejętności oraz stara się aktualizować i pogłębiać zdobytą wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i seminariach naukowych.

Konstultacje

Konsultacja neurologiczna cena: 100,00 PLN Konsultacja medycyny estetycznej cena: 100,00 PLN